ثبت اگهی رایگان آقای آگهی
ثبت اگهی رایگان آقای آگهی

 

شرایط  ، قوانین و مقررات حریم خصوصی و ثبت آگهی در سایت آقای آگهی

 

 

 

1- قوانین و مقررات حریم خصوصی

1-1 یکی از الویت های اصلی اقای اگاهی حفاظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز به این اطلاعات ازست، بر همین اساس:

  • کلیه خدمات بسیاری از خدمات اقای اگاهی با ssl زپرمز گذاری شده اند.
  • برای هر بار ورود به حساب کاربری در اقای اگاهی با استفاده از اپلیکیشن و یا سایت از رمز عبر یک بار مصرف (OTP) استفاده میشود که تنها با دسترسی به شماره تلفن همراهی که از طریق ان در اقای اگهی حساب کاربری خود را ایجاد کرده اید، امکان پذیر است.
  • اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد میکنید، در درگاه بانکی وارد میشوند و به هیچ عنوان توسط اقای اگهی دریافت یا ذخیر نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.

1-2 علارغم همه ی رویه های امنیتی که مطایق با قانون به هنگام ارائه خدمات تسط تیم اقای اگهی لحاظ گردیده است، متاسفانه تدابیر امنیتی را نمیتوان به صورت صد در صدی تضمین نمود؛ بنابراین مقتضی است:

  • از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و انها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید
  • در صورت وقوع سرقت گوشی تلفن همراه و همچنین پیش از واگذاری شماره تلفنی که با ان حساب کاربری ایجاد کرده اید، موضوع را به اقای اگهی اطلاع دهید، تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در ان تغیر کند. در غیر این صورت و در موارد دسترسی اشخاص ثالث به رمز عبور شما، تمامی مسئولیت هر گونه استفاده یا سوء استفاده از خاب کاربری شما برعهده شخص شماست و اقای اگهی هیچ گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

2- اطلات شخصی در اختیار چه کسانی قرار میگیرد

2-1 اقای اگهی ممکن است در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و تنها در پاسخ به مراجع قضایی زیر صلاح در اختیار نهاد های ذیربط قرار دهد.

2-2

2 – شرایط ثبت آگهی

به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری، شرایط زیر برای ثبت آگهی در « سایت آقای آگهی » وضع شده‌اند.

رعایت این موارد، علاوه بر افزایش رضایت کاربران، منجر به اثر بخشی هرچه بیشتر آگهی‌ها نیز می‌گردد.

آگهی های منتشر شده به مدت یک ماه بر روی « سایت آقای آگهی » باقی می‌ماند و آگهی منقضی شده و از روی « سایت آقای آگهی » پاک می‌شود.

در صورت حذف آگهی، شما می توانید دوباره از پلن جدید استفاده کنید و دوباره تمامی آگهی های خود را بلافاصله ثبت نمایید.

هر کاربر مجاز به ثبت آگهی های پلن خریداری شده می باشد و می تواند تمام امکانات پلن را استفاده نماید .

هر آگهی تنها در یک شهر قابل انتشار است ولی شما مجاز ثبت همان آگهی در شهر های دیگر نیز هستید ، سایت آقای آگهی این امکان را دارد که شما آگهی تکراری را ثبت کنید.

پس از ثبت و انتشار آگهی، امکان ویرایش اطلاعات تماس مانند ایمیل و شماره تماس و همچنین دسته‌بندی آگهی و شهر شما میتوانید از طریق حساب کاربری خود ویرایش نمایید.